July 2016

.. a co dál?

22. july 2016 at 23:24 | ᒪᑌᑕY |  Other 💪
Ach jo!
Nedávno jsem , že musím nastoupit na MĚSÍC do lázní, což znamená úplně jiné stravovací návyky. Ovšem chci to stihnout do prázdnin, jinak nejedu nikam, protože když nebudu ze začátku v nové škole, budu v dupě. Znáte to. Noví lidí, všichni se poznávají. Cítila bych se hloupě, kdybych tam přišla po měsíci. Asi bych už moc nezapadla...

Ještě ke všemu se mi v tom místě dělá asi zase zánět. Bolí to. Takže uvidíme. Po cvičení někdy také cítím bolest, ale cítím se skvěle. Hrdě. Protože vím, že jsem opět udělala to nejlepší, co jsem pro sebe mohla udělat.
Vůbec nevím, kdy mi nástup přijde, takže zase se budu stravovat tak, jak jsem zvyklá. Dle mého i v lázních budou dobré (ne moc tučné) jídla. V mých 11 letech jsem byla také v lázních a za 5 dní jsem zhubla 5 kilo. Škoda, že to tak rychle nejde mi. Ale stejně mi po tom "nastal" jojo efekt, takže raději poctivě a pomalu bez jojo efektu. Nebo snad ne?

Jídelníček: 15.7.2016

15. july 2016 at 6:30 | ᒪᑌᑕY |  Má cesta k úspěchu 💪
Snídaně: Ovocný talíř zalitý bílým jogurtem
Svačina: ---
Oběd: Podle toho, co bude
Svačina: Celozrnný rohlík + sýr + cherry rajčátka
Večeře: Míchaná vajíčka + cibulka

Pití: Čistá voda
Pohyb: Procházka, 14-cti denní výzva na bříškoČáry, máry fuk, jsem zde :)

14. july 2016 at 22:08 | ᒪᑌᑕY |  Other 💪
Vítám vás po strašně dlouhé době.
Moc se všem, že jsem Vůbec nebyla aktivní. Bohužel jsem skončila na akutní operaci, která mi 6 týdnů znemožňovala jakékoliv cvičení a vlastně jakoukoli větší fyzickou aktivitu. Propána! Taková dlouhá doba.


Toto je mé oblíbené motivační video. Určitě se na něj koukněte. Pokaždé, když si ho pustím, dostanu hroznou chuť cvičit. PYŠNĚ HLÁSÍM, ŽE OD ZÍTŘKA ZAČÍNÁM CVIČIT ZNOVA. Tak mi držte palce. Po takové dlouhé době...